ARCHIWUM SERWISU

od: do:

Amatorskie Mistrzostwa Oświęcimia i Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim w Brydżu Sportowym już za nami!
13 maja 2023 o godzinie 10.00 w Osiedlowym Domu Kultury Zasole w Oświęcimiu zameldowały się 74 osoby. Mocna reprezentacja dzieci i młodzieży ze Skawiny, pod przywództwem Marcina Kuflowskiego wiceprezesa Małopolskiego Związku Brydża Sportowego. Na zawodach pojawili się zawodnicy z południa kraju między innymi z Krakowa, Katowic, Bielska-Białej, Skawiny, Libiąża, Chrzanowa a nawet z Gruzji! Impreza dofinansowana została ze środków Miasta Oświęcim.
Zwycięzcy turniejów otrzymali medale, Puchary Prezydenta Miasta Oświęcimia oraz nagrody finansowe i rzeczowe w kategoriach amatorów i zawodników zrzeszonych. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ODK Zasole zajmując wysokie miejsca. W Turnieju o Puchar Prezydenta Oświęcimia zwyciężyła para Mateusz Krzemyk i Marek Heichel (Just Bridge II AZS AGH Kraków). Amatorskie Mistrzostwa Oświęcimia wygrali Barbara i Włodzimierz Komala z Libiąża. Cała końcowa klasyfikacja pod linkiem: https://mzbs.pl/news/12643